WMF kavos aparatai

WMF – tai labai aukštos kokybės kavos aparatai, kurie į kavos gaminimą buvo įtraukti dar 1880-aisiais, pirmasis toks kavos aparatas buvo žinomas jau 1927 metais, o 1955-aisiais prasidėjo šių kavos aparatų kampanija,  kuomet Vokietijos restoranams buvo pristatytas itališka Espresso su pirmuoju visiškai automatiniu Espresso kavos aparatu. Beje, labai svarbu ir tai, jog WMF pirmasis visiškai automatinio Espresso su Latte Macchiato vieno paspaudimo kavos aparato, skirto restoranams, gamintojas. Tad ir šiomis dienomis šio gamintojo kavos aparatai teikia puikios kokybės, gardžią kavą, restoranuose, kurie yra įsikūrę pačiuose įvairiausiuose pasaulio kampeliuose. Žinoma, šie kavos aparatai idealiai tinka ne tik restoranams, bet prabangiems biurams, viešbučiams, arba tokių šeimininkų namuose, kurie vertina išskirtinumą bei prabangą.  Daug naujų idėjų, puiki kokybė ir didelė patirtis šiam kavos aparatų gamintojui leido užtarnauti gerą vardą, jau pelniusį žmonių pasitikėjimą ir pripažinimą.

Plačiau apie WMF kavos aparatus:

WMF 800

Tai labai kompaktiškas bei stilingas kavos aparatas. Labai svarbu ir tai, jog šiuo kavos aparatu labai paprasta ir lengva naudotis.  Galima pasirinkti vieną iš septynių kavos rūšių, tiesiog vienu mygtuko paspaudimu. Kavos aparatų dienos pajėgumas – 35 puodeliai kavos. Šie kavos aparatai turi: pieno sistemą, ypatingą piltuvėlį, tinkantį viskam, 250 gramų talpinančią kavos pupelių talpą, reguliuojamo aukščio snapelį, daugiau nei 2 litrų vandens talpą, kavos tirščių konteinerį, talpinantį 15 – 20 kavos puodelių tirščius.  Juose įmontuotos šios sistemos: 2 šildymo sistemos, pieno sistemos skalavimas. Taip pat galima pasirinkti šiltą pieną ar vandenį arbatai.

WMF 1000

Tai yra visiškai automatinis kavos aparatas, kuriuo galima pagaminti šių rūšių kavą: Espresso, Cafe Creme, Milk Coffee, Cappuccino, Latte Macchiato, Espresso Macchiato, Ristretto. Taip pat galima pasirinkti šilto pieno ar šilto vandens arbatai. Šie kavos aparatai nėra lengvi – sveria 19 kilogramų. Vienu metu galima du puodelius Cappuccino kavos. Kavos aparatai turi: net 320 gramų kavos pupelių talpinantį indą, kavos tirščių talpą., talpinančią 20 kavos puodelių tirščius, beveik tris litrus siekiančią vandens talpą, reguliuojamo aukščio kavos snapelį, dvi šildymo sistemas bei sistemą, užtikrinančią optimalų kavos malimo lygio reguliavimą. Taip pat yra galimybė individualiai užprogramuoti gėrimus pagal užpylimo kiekį ar sudėtį.