Ką reikia žinoti apie Siemens kavos aparatus?

Norėdami gardžiuotis puikios kokybės įvairių rūšių kava neišeidami iš namų? Pagalvokite apie kavos aparato įsigijimą. Vienas iš galimų pasirinkimo variantų yra Siemens kavos aparatai. Ką reikia žinoti apie juos gaminančią įmonę? Kuo vienas Siemens kavos aparatas skiriasi nuo kito? Visa tai aptarsime šiame straipsnelyje.

Kodėl verta įsigyti šios kompanijos gaminamus kavos aparatus? Bene svarbiausia priežastis yra ta, jog šios įmonės darbuotojai visada siekia tobulumo. Toks atsakingas požiūris į savo darbą leidžia suprasti, kodėl tiek daug žmonių teigiamai atsiliepia apie šios įmonės produktus. Maža to, Siemens produkcija jau ne kartą buvo įvertinta sertifikatais bei apdovanojimais įvairiose parodose.

Kavos aparatas Siemens TE711209RW

Siemens TE711209RW

Šio kavos aparato dėka galima pasiruošti įprastos juodos kavos ar kavos su pienu. Kavos aparatas turi nuimamą 2,1 l talpos vandens rezervuarą, unikalų vandens šildytuvą, kurio dėka vanduo kavai paruošiamai itin greitai, išimamą kavos ruošimo sistemą. Yra galimybė reguliuoti kavos malimo rupumą ar pasinaudoti inovatyvia kavos ruošimo sistema, kurios dėka bus paruošiama itin stipri, sodri kava. Yra integruotos šios sistemos: pieno centro valymo sistema, praplovimo, išvalymo bei nukalkinimo programos. Kavos aparatas valdomas lengvai suprantamo ekranėlio dėka, galima pasirinkti vieną iš 5 kalbų.

Siemens TE506201RW

siemens TE506201RW

Puikaus kavos aparato dėka vienu metu galėsite paruošti du puodelius juodos kavos ar kavos su pienu. Aparatas yra valdomas lengvai suprantamo tekstinio/grafinio ekranėlio dėka. Galima reguliuoti kavos bei pieno išleidimo aukštį bei malamos kavos rupumą. Kavos aparatas išsijungia automatiškai po tam tikro laiko tarpo. Yra atskiras skyrius maltai kavai bei išimama kavos tirščių talpa.

Siemens TE716219RW

Siemens TE716219RW

Kiek daugiau nei 1100 eurų kainuojantis kavos aparatas turi skystųjų kristalų ekranėlį, kurio dėka valdymas tampa labai paprastu ir lengvai suprantamu procesu. Galima pasiruošti tiek įprastos juodos, tiek kavos su pienu. Integruotos modernios keraminės kavos malimo girnelės užtikrina tylų aparato veikimą, yra išimama kavos ruošimo sistema bei kavos tirščių talpa. Kavos aparatas turi atskirą talpą maltai kavai bei plieninį indą pienui. Yra galimybė pašildyti kavos puodelius.

Siemens TE501203RW

Siemens TE501203RW

Stilingas ir modernus kavos aparatas paruoš skanios juodos kavos ar kavos su pienu. Specialios technologijos dėka paruošiama ypatingo skonio pieno puta kavos su pienu gėrimams. Kas kartą paruošus kavą bus paleidžiama automatinė praplovimo funkcija, kuri užtikrins idealią kavos aparato švarą. Tam, kad pagalėtumėte gardžiuotis savo mėgiama tereikia paspausti tik vieną mygtuką. Kokybiškos bei modernios keraminės malimo girnelės užtikrins tylų kavos aparto veikimą. Kavos aparatas turi atskirą skyrių maltai kavai, talpą kavos tirščiams, išimamą kavos ruošimo sistemą. Siemens TE501203RW yra valdomas grafino ekranėlio dėka, galima nusistatyti 1 iš 5 kalbų. Unikalaus vandens šildytuvo dėka vanduo reikia temperatūrą pasiekia labai greitai.