Brangiausi JURA kavos aparatai

Ar tikrai ypač daug kainuojantis buitinis prietaisas yra kokybiškesnis ir turi daugiau funkcijų? Šis pasakymas tikrai galioja JURA kavos aparatams – kuo jis brangesnis, tuo daugiau turi išskirtinumo bei funkcijų. Tad šį kartą pristatysime brangiausius JURA kavos aparatus ir pasidomėsime jų išskirtinumu.

Impressa Z7 One touch aluminum

 Jura Impressa Z7 One touch aluminum

Šis, daugiau nei 2 000 eurų kainuojantis kavos aparatas, išsiskiria prabangia bei modernia išvaizda ir patenkins net pačių didžiausių kavos gurmanų poreikius. Šį kavos aparatą su sukamuoju valdymo ratuku  Rotary Switch bei tekstiniu/grafiniu ekranėliu yra ypač lengva valdyti, vienu mygtuko paspaudimu galima paruošti net 11 skirtingų kavos gėrimų, dėl reguliuojamo aukščio piltuvėlių galima naudoti įvairaus aukščio puodelius bei stiklines, priekinėje korpuso dalyje – moderni aliuminio apdaila, ruošimo metu kavos gėrimo puodeliai yra apšviečiami gintarinės spalvos, o kavos su pienu gėrimų puodeliai – baltos šviesos.

Impressa-J9-3-One-touch-TFT-Chrome

Jura Impressa J9 3 One touch TFT Chrome

Beveik 2 000 eurų kainuojantis, išskirtine elegancija pasižymintis, JURA  kavos aparatas, kurio priekinė dalis yra padengta chromu, vienu metu jums gali paruošti 2 puodelius ristretto, espresso, latte machiatto ar latte kavos vienu mygtuko paspaudimu. Kavos aparato priekinė dalis yra chromuota. Prietaisą yra lengva valdyti, galima pasirinkti vieną iš penkių skirtingų kavos stiprumo lygių, o dėl reguliuojamo aukščio piltuvėlių galima naudoti skirtingo aukščio puodelius bei stiklines. Kavos aparatas turi kapučinatorių, yra integruotos valymo, prasiplovimo, nukalkinimo programos, yra lietuviškas meniu. Naujausių technologijų dėka yra paruošiama tvirta, puikios tekstūros puta kavos su pienu gėrimams, o taip pat net perpus sumažintas kavos malūnėlio keliamas triukšmas kavos malimo metu.  Puikaus dizaino kavos aparatas yra komplektuojamas kartu su nerūdijančio plieno talpa.

Impressa-J9-3-One-touch-TFT

Jura Impressa J9 3 One touch TFT

Šio kavos aparato kaina siekia šiek tiek daugiau nei pusseptinto tūkstančio. Vienu metu, neperstumiant puodelio galima paruošti du ristretto, espresso, cappucino, latte bei latte machiatto kavos puodelius. Galima naudoti mėgstamo dydžio ir aukščio kavos puodelius bei stiklines. Aksominės pieno putos technologija paruoš nepakartojamo skonio putą. Kavos aparatas yra nesudėtingai valdomas Rotary switch mygtuko pagalba, o informacija yra matoma spalvotame ekranėlyje. Balto aliuminio spalvos, dvejais sluoksniais lako padengtas kavos aparatas atrodo prabangiai ir papuoš bet kuriuos  namus.

Impressa J9 One touch

Jura Impressa J9 One touch

Nepriekaištingos išvaizdos kavos aparatas yra platininės spalvos, o priekinė korpuso dalis yra padengta chromu. Kavos aparatas capuccino bei latte machiatto kavos gėrimus paruošia vienu mygtuko paspaudimu, turi tekstinį TFT ekranėlį bei lietuvišką meniu. Galima pasirinkit vieną iš penkių kavos stiprumo lygių. Vandens talpa siekia 2,1 litro, kavos talpa – 250 gramų. Kadangi kavos piltuvėlių aukštis yra reguliuojamas, galima naudoti skirtingo dydžio puodelius ar stiklines. Prietaisas yra komplektuojamas kartu su nerūdijančio plieno talpa. Norint įsigyti šie kavos aparatą, teks sumokėti šiek tiek daugiau nei  15 00 eurų.