Antraeiliai kavos panaudojimo būdai

Kavos tirščių košelė gali būti naudinga ne tik norint pašalinti įsisenėjusias riebalų dėmes, esančias ant indų. Kavos tirščių košele puikiai tinka ir dėmėms esančioms ant viryklės.

Išsivirkite stiprios kavos, palaukite kol atšals ir turėsite puikius ekologiškus dažus Velykų margučiams dažyti.

Jei ant tamsesnių baldų yra įbrėžimų, juos galima patamsinti kavos nuoviru.

Kavos tirščiai išgelbės ir Jūsų medinius baldus nuo įbrėžimų – įtrinkite tirščių košelę į įbrėžimus ir pamatysite, jog jie nyksta tiesiog akyse.

Jei Jūsų augintinis turi blusų, tai po to, kai jį išmaudysite, patrinkite gyvūnėlio kailį, vandeniu sumaišytu su kavos tirščiais. Tokias procedūras kartokite po kiekvienų maudynių ir problemos dėl blusų išnyks, o augintinio kailis bus minkštas bei kvepės.

Jei Jums patinka kavos kvapas, tuomet būtų pravartu žinoti, jog gudrybė, dėl kurios netgi Jūsų patalynė gali kvepėti šiuo aromatu. Įsukite kavos tirščių į skudurėlį ir įdėkite į patalynės krūvelę. Netruksite pajusti kaip greitai patalynė ims skleisti Jūsų mėgstamą kavos kvapą.

Jei savo pabodusiems žydriems džinsams norite suteikti vintažinį, rudą atspalvį, tiesiog pamerkite juos į kavos nuovirą ir netrukus galėsite džiaugtis nauju rūbu.

Kavos tirščiai labai naudingi veido valymo procedūrai. Tiesiog reikia keletą arbatinių šaukštelių kavos tirščių sumaišyti su naudojamu kosmetiniu pieneliu ir gautu mišiniu masažuoti veidą bei kaklo sritį, o po to nuplauti drungnu vandeniu. Po to kokių procedūrų oda bus lygi, sveika bei švytinti.